BELEDİYEMİZ VE DASKUT TARAFINDAN MANAVGAT YANGININDA MAĞDUR OLAN VATANDAŞLARIMIZ İÇİN YARDIM KAMPANYASI DÜZENLENDİ

Görele Belediyesi ve Doğal Afet ve Sağlık Arama Kurtarma Derneği (DASKUT) tarafından Manavgat yangınında mağdur olan vatandaşlarımıza yönelik yardım kampanyası başlatıldı.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Cumhuriyet Meydanına kurulan Yardım çadırını ziyaret ederek, Manavgat yangınında mağdur olan vatandaşlarımız için destek çağrısında bulundu.

Türkiye’nin birçok ilinden acı haberlerin geldiğini belirten Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Yine birlik olma, el ele verme zamanımız geldi. Ülkemiz çok zorlu bir virajdan daha geçiyor. Bu seferde birçok ilimizden gelen yangın haberleri içimizi yakıyor. Bu yangınlarda mağdur olan vatandaşlarımız için bizde Görele olarak elimizi taşın altına koyarak DASKUT ekibiyle birlikte yardım kampanyası başlattık. Vatandaşlarımız kuru gıda kolisi, çocuk maması ve bezi, kullanılmamış ayakkabı, çorap, eldiven ve giyim malzemeleri yardımında bulunabilirler. İlçemizde toplanılan yardımlar, bizzat bizler tarafından afet bölgelerine ulaştırılacaktır” dedi.

Language