BELEDİYEMİZ YOL HAMLESİNE DEVAM EDİYOR

Görele Belediyesi, Bozcaali Mahallesi ile Ünlüce Mahallesi Mesire alanı, Görele Belediyesi Geçici Hayvan Bakım Evi ve su depolarına giden yolu betonlama çalışmalarının ardından Hürriyet Mahallesi Kemerköprü Mevkiinde yol hamlesini sürdürdü.

İlçe sınırlarımızda bulunan tüm mahallelerimizin yoluna kanca atan Belediyemiz, yol hamlesine Hürriyet Mahallesi Kemerköprü mevkiinde devam etti.

Kısa zaman içerisinde betonlanarak trafiğe açık hale getirilecek yolun Ataköy ve Tepeköy köylerine bağlantı bulunuyor.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, İlçe Kaymakamımız Erdoğan Turan Ermiş ile birlikte betonlama çalışmalarını yerinde takip ederek, Hürriyet Mahallesi sınırlarında bulunan ve aynı zamanda Ataköy ve Tepeköy köylerine bağlantısı bulunan Kemerköprü mevkiindeki yolun en kısa zamanda trafiğe açılacağını söyledi.

Belediye olarak yol atağına devam edeceklerini belirten Belediye Başkanımız Tolga Erener, “İlçemiz mahallelerimizde yol açma, genişletme ve betonlama çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bozcaali Mahallesi ile Ünlüce Mahallesi Mesire alanı, Görele Belediyesi Geçici Hayvan Bakım Evi ve su depolarına giden yolun ardından Hürriyet Mahallemizde yol betonlama çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yolumuz bir aya kalmaz tamamlanarak, trafiğe açmayı planlıyoruz. Çalışmalarımızda emeği gecen ilçe Kaymakamımız Erdoğan Turan Ermiş ve emeği gecen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Language