BELEDİYEMİZCE ALT YAPI ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR.

Sorunsuz bir alt yapı için kentin dört bir yanında çalışmalarını aralıksız sürdüren Görele Belediyesi, Bozcaali Mahallesinin ardından Kumyalı Mahallesine de el attı.

Kumyalı Mahallesi Ziya Okay Sokakta yağmur suyu hattı çalışmalarına başlayan Belediyemiz, çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürüyor.

Belediye Başkanımız Tolga Erener, çalışmaları bizzat yerinde takip ederek, kendileri için vatandaşın can ve mal güvenliğini tehdit edecek problemlerin giderilmesinin büyük öneme sahip olduğunu söyledi.

Karadeniz bölgesinin etkili yağışlara maruz kaldığını hatırlatan Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Özellikle bölgemizde etkili olan sağanak yağışlar nedeniyle zaman zaman bazı yerlerde sıkıntılar yaşıyoruz. Vatandaşın can ve mal güvenliğini tehdit eden bu problemlerin giderilmesi bizler için büyük öneme sahiptir. Bu mahallelerimizden bir tanesi de Kumyalı Mahallesi Ziya Okay sokaktı. Hayırlısıyla Kumyalı Mahallemizde yağmur suyu hattı çalışmalarına başladık. Alt yapı çalışmalarımızın akabinde üst yapı çalışmalarına başlayarak, Kumyalı Mahallemizin büyük bir sorununu daha gidermiş olacağız” dedi.

Language