BELEDİYEMİZCE EVLİCOĞLU MEZARLIĞINA GEÇİŞ İÇİN KÖPRÜ YAPILDI

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener’in talimatıyla yol açma ve genişletme çalışmalarına başlanan Aydınlıkevler Mahallesi Kuyumcu Deresi Mevkiinden, Bozcaali Mahallesi sınırları içerisinde bulunan Evlicoğlu Mezarlığına geçiş için Demir üstü saç köprü yapıldı.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, yıllardır yol sorunu çeken Aydınlıkevler Mahallesi Kuyumcu Deresi mevkisinde bulunan yol çilesini bitirerek, Sağlık, Karadere, Maksutlu ve Haydarlı köylerine de bağlantısı yapılacak olan yolun Bozcaali Mahallesi sınırları içerisinde bulunan Evlicoğlu Mezarlığına geçiş için Demir üstü saç köprü yapıldı.

Belediye Başkanımız Tolga Erener, Bozcaali Mahalle Muhtarı Engin Çakır ile çalışmaları yerinde takip ederek, çalışmalarla alakalı olarak bilgiler aldı.

Halkın sıkıntı çektiği her alanı çözüme kavuşturmak için aralıksız çalışmaların sürdürüldüğünü belirten Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Aydınlıkevler Mahallesi Kuyumcu deresi mevkiinde yıllardır büyük sorun olan bir sıkıntıyı daha bertaraf etmek için kolları sıvadık. Belediye hizmetlerimiz son sürat devam ediyor. Şehrimizin her köşesinde çalışmalarımızı büyük küçük demeden sürdürüyoruz. Amacımız Görele’ye hizmet, halkımıza modern bir şehir sunmaktır. Her mahallemizin elbette ki çeşitli sorunları var. Bu kapsamda çalışmalarımızı sürdürerek, bunun bilincinde hareket ediyoruz. Hedefimiz her mahalleye hizmet götürerek, sıkıntıları çözüme kavuşturmaktır. Bu sıkıntılardan bir tanesi olan ve yıllardır yapılamayan bir hizmeti daha yaparak, Aydınlıkevler Mahallesi Kuyumcu Deresi mevkiimizin yolunu halkımızın hizmetine sunacağız. Yolumuzun Sağlık, Karadere, Mahsutlu ve Haydarlı köylerine bağlantısını da yapacağız. Yoluna başladığımız mahallemizin Bozcaali Mahallesi sınırlarında kalan Evlicoğlu mezarlığına geçişi yoktu. Cenazeler mezarlıklara dereden geçerek defnediliyordu. Bu sıkıntıyı da karşıdan karşıya saç köprü yaparak gidermiş olduk. Hem Aydınlıkevler hem de Bozcaali Mahallesi halkına hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Language