BELEDİYEMİZCE KUMYALI MAHALLESİ BARIŞ CADDESİNDE YOL GENİŞLETME VE PARKE ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI

Şehrin geleceği için alt ve üst yapıda büyük hizmetleri gerçekleştiren Görele Belediyesi, Kumyalı Mahallesi Barış Caddesinde yol düzenleme ve parke çalışmalarına başladı.

Başlattığı alt ve üst yapı çalışmalarıyla şehrin birçok cadde ve sokağının kanalizasyon ve içme suyu şebeke hatlarını yenileriyle değiştiren Görele Belediyesi, Kumyalı Mahallesi Barış Caddesine de ilk kazmayı vurarak, alt yapı çalışmalarına başladı.

Bugününü ve yarınını düşünerek hareket eden Görele Belediyesi, alt ve üst yapı çalışmalarıyla şehrin görünümünü değiştirerek, halkımızdan büyük övgü alıyor.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, çalışmaları yerinde takip ederek, bilgi aldı.

Belediye Başkanımız Tolga Erener, şehrin alt ve üst yapı çalışmalarında her şeyin düşünülerek yapıldığını, yaşam kalitesini artıran ve standartlara uygun olarak yerine getirdiklerini söyledi.

İlçenin büyük mahallelerinden bir tanesi olan Kumyalı Mahallesinin Barış Caddesinde de alt ve üst yapı çalışmalarına başlandığını belirten Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Hayırlısıyla Kumyalı Mahallesi Barış Caddemizde ilk kazmayı vurarak, yol genişletme ve parke çalışmalarına başladık. Amacımız mahallemizin kanalizasyon, içme suyu şebeke hatlarını yenileyerek, modern bir hale getirmektir. Alt ve üst yapı çalışmalarımızda her şey standartlara uygun düşünülerek yapılmaktadır. Göreleliler ve mahalle halkının memnuniyeti bizler için ön planda olmuştur. Her zaman şehrin geleceğini göz önünde bulundurarak, çalışmalarımızı artarak sürdürüyoruz” dedi.

Language