BELEDİYEMİZCE YAPIMI TAMAMLANAN MODERN MEZBAHANE PROJEMİZDE İNCELEMELERDE BULUNULDU.

Belediye Başkanımız Tolga Erener’in girişimleriyle ilçeye kazandırılan ve yakın zamanda resmi açılışı yapılacak olan ‘Modern Mezbahane Projesi’nde incelemelerde bulunuldu.

Belediyemiz tarafından ilçeye kazandırılan son teknolojik alet ve ekipmanlarla donatılan ve yakın zamanda da resmi açılışı yapılacak olan ‘Modern Mezbahane Binası’ Belediye Başkanımız Tolga Erener, İlçe Kaymakamımız Cem Afşin Akbay, İlçe Emniyet Müdürü Zekeriya Baran, İlçe Jandarma Komutanı J. KD. BÇVŞ. Hasan Türkoğlu, Mahalle Muhtarları ve diğer daire amirlerinin katılımıyla incelendi.

Haydarlı Köyü sınırları içerisinde bulunan, son teknolojik alet ve ekipmanlarla donatılan Modern Mezbahane Projesinin toplam bedeli 2 Milyon 640 Bin liraya mal oldu.

Belediye Başkanımız Tolga Erener, İlçede hayata geçirdiğimiz yatırımlardan bir tanesi olan ‘Modern Mezbahane Projesi’ ile sağlıksız koşullarda kesim yapılmasının önleneceğini söyledi.

‘Modern Mezbahane Projesi’nin yakın zamanda resmi açılışının yapılacağını belirten Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Gıda Hijyeni ve Hayvansal Gıdalar için Özel Hijyen Kuralları yönetmeliklerine uygun olarak yapılan mezbahanenin ilçemize hayırlı olmasını diliyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

Language