BELEDİYEMİZDEN BOYAMA SEFERBERLİĞİ…

İlçede boyama seferberliği başlatan Görele Belediyesi bu kapsamda, ilçe merkezi ve dışında bulunan refüj ve kaldırım taşlarında boyama çalışmaları devam ediyor.

Caddelerde yer alan orta refüj ve kaldırım kenarlarındaki bordür taşlarını sarı ve siyah renklere boyayan ekipler, İlçe merkezine güzel bir görünüm kazandırıyor.

Çalışmaları yerinde takip eden Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, ilçede boyama seferberliği başlatarak, tüm refüj ve kaldırım taşlarının boyayarak, kentte güzel bir görünüm kazandırmayı hedeflediklerini söyledi.

Günlerdir devam eden çalışmaların şehrin büyük bir bölümünde tamamlandığını dile getiren Başkanımız Erener, “İlkbahar aylarından itibaren kentin güzel bir görünüme kavuşması ve yeşil alanların arttırılmasına yönelik başlattığımız çalışmalar aralıksız bir şekilde devam ediyor. İklim koşullarından zarar görerek eski canlılığını kaybeden bordur taşlarını boyayarak ilçe merkezini güzel ve temiz bir görünüme kavuşturuyoruz. Sarı ve siyah renklere boyadığımız kaldırım taşları sürücüler için uyarıcı olurken, çevreye estetik bir görünüm ve yayaların güvenli bir ortamda yürümelerini sağlıyor. Kent merkezinde başlattığımız boyama çalışması devam ederken, modern bir görünüme kavuşması için ilçenin her tarafında kaldırım taşlarını boyayacağız” dedi.

Language