BELEDİYEMİZDEN CANLI YAYIN HİZMETİ!

Belediyemiz Bilgi İşlem Müdürlüğü koordinesinde gerçekleşen ilçemizin tanıtımına katkı sağlayacak olan ‘’Full HD Hareketli Kamera’’ sistemi yenilerek, hizmete açıldı.

Bilgi İşlem Müdürlüğümüz öncülüğünde ilçemizin tanıtımını ve görünümünü HD pozisyona aktaran Canlı Yayın hizmetimiz, gurbetteki vatandaşlarımızın da hizmetine anbean sunulmaktadır.

Belediye Başkanımız Tolga Erener, canlı yayın sistemleri üzerinde istişareli bir akış sürdürdüklerini belirtirken, sistemlerin de sil baştan yenilenip hizmete sunulduğunu aktardı.

Başkanımız Erener, şunları kaydetti:

‘’Bilgi İşlem Müdürlüğümüz vasıtasıyla canlı yayın hizmetleri üzerinde istişareler de bulunarak, yayın sistemlerimizi yenilemeyi planladık, çalışmalarını süratle sürdürdük ve tamamladık. Full HD Döner Sistemli Hareketli Kamera sistemlerini gurbete ve ilçemize hizmete sunduk. HD Yayın üzerinden kaliteli bir görüntüyle ilçemize erişilmeye başlandı. Toplam 2 ayrı kameramız mevcut. 3. Kemaramız ise yakın zamanda sesli olarak faaliyete girecektir. Kamera başına 1000 izleyici ve toplam da 3 kamera ile 3.000 izleyici erişim sağlayabiliyor. 7/24 kesintisiz olarak hizmet verecek olan Canlı Yayınımız, cep telefonlarından herhangi bir yazılım ve uygulama olmaksızın rahatlıkla izlenim sağlayabilecek. Vatandaşlarımıza ve ilçemize her periyotta farklı nitelikte kaliteli hizmetleri sunmaya özen göstereceğiz. Canlı yayın hizmetimize de belediyemiz www.gorele.bel.tradreslerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Hayırlı ve uğurlu olsun.’’

Language