BELEDİYEMİZDEN ÇOCUKLARIMIZA BAYRAM HEDİYESİ…

Görele Belediyesi çocuklarımıza 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla ‘Levent ile Komedi ve İllüzyon’ gösterimi sundu.

Belediyemizin sunduğu ‘Levent ile Komedi ve İllüzyon’ gösterimiyle çocuklarımız hafta sonlarını en iyi şekilde değerlendirdikleri gibi çocuklarımız hem eğitildi, hem de eğlendi.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, belediye olarak eğitimin her alanına katkı sağlamaya devam ettiklerini, bu kapsamda çocuklarımızı milli bayramlarında unutmadıklarını söyledi.

Belediye olarak düzenlediğimiz etkinliklerle, tiyatro ve oyunlarla çocuklarımızı güldürmeye, eğlendirmeye, öğretici olmaya gayret gösterdiklerini belirten Başkanımız Erener, “Geleceğimiz çocuklar için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret gösteriyoruz. Belediye olarak düzenlediğimiz etkinlikler, gösteriler ve oyunlarla çocuklarımıza hoşça vakit geçirecekleri unutulmayacak günler bırakmak için yoğun çaba harcıyoruz. Ben Levent Kasap ve ekibine düzenlediklerini gösterilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bu gibi etkinliklerimize devam edeceğiz” dedi.

Language