BELEDİYEMİZDEN ÇOCUKLARIMIZA SATRANÇ ŞENLİĞİ

Görele Belediyesi tarafından Küçüklere yönelik satranç şenliği düzenlendi.

Cumhuriyet Meydanında düzenlenen satranç şenliğinde ilçedeki ilkokul öğrencilerimiz, kıyasıya mücadele etti. Mücadele sonrası dereceye giren öğrencilerimize çeşitli sürpriz hediyeler verilecek.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, öğrencilerimizle satranç heyecanını birlikte yaşayarak, onların bu mücadelesine şahit oldu.

Belediye Başkanımız Tolga Erener, Belediyemiz tarafından düzenlediğimiz Satranç şenliğimizle çocuklarımıza eğlenceli bir platform sunduklarını söyledi.

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızla vakit geçirmek ve onların gelişimlerine katkı sağlamak temel görevlerimizden biri olduğunu belirten Belediye Başkanımız Erener, “Çocuklarımızın her zaman yanında ve destekçileriyiz. Çocuklarımıza yönelik etkinliklerimiz satranç şenliğimizin yanı sıra tiyatro gösterileri, yaz okulu kursumuzla devam edecektir. Çocuklarımızın yüzünü güldürmek, dünyanın yüzünü güldürmek gibi bir şeydir. Onların eğitimine, gelişmelerine ve vakit geçirmelerine belediye olarak desteklerimiz sürecektir” dedi.

Language