BELEDİYEMİZDEN EĞİTİM SEFERBERLİĞİ

Görele Belediyesi, İlçede eğitim seferberliği başlatarak, Giresun İl Özel İdarenin destekleri ile birlikte Cumhuriyet İlk ve Ortaokulu bahçesinde çevre düzenleme ve parke taşı döşeme çalışmaları yaptı.

Yıllardır yıpranmış beton zemin üzerinde eğitim ve öğretim görmeye çalışan öğrencilerimizin imdadına Görele Belediyesi yetişti. Belediyemiz 2017- 2018 eğitim ve öğretim sezonunun açılmasına bir hafta kala Cumhuriyet İlk ve Ortaokul bahçesinde çevre düzenleme ve parke taşı döşeme çalışması başlattı.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, çalışmaları yerinde takip ederek, eğitime her alanda destek olmaya, katkı sağlamaya devam edeceklerini söyledi.

Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Okul bahçesindeki yıpranmış beton zemin için çalışma başlattık. Yıpranmış beton zeminin izlerini silerek, okul bahçemizin İl Özel İdarenin destekleriyle çevre düzenlemesini yaparak, parke taşı ile ördük. Belediye olarak eğitime büyük önem veriyoruz. İmkânlarımız çerçevesinde her zaman destek olmaya çalışıyoruz. Amacımız öğrencilerimize daha güzel ortamlarda eğitim verilmesini sağlamaktır” dedi.

Language