BELEDİYEMİZDEN HÜRRİYET MAHALLEMİZE DEV HİZMET

Görele Belediyesi Hürriyet Mahallemizde gerçekleştirdiği alt yapı çalışmalarıyla mahalle ve civar köyleri içme suyuna kavuştururken, alt yapı çalışmalarıyla bozulan 2,5 kilometre mesafeli yolu betonladı.

Görele Belediyesi, Hürriyet Mahallesi civar mahalle ve köylerin içme suyu ihtiyacını karşılayan ve artık işlevini yitiren içme suyu şebeke hattı döşeme çalışmalarının ardından betonlama çalışmalarını da tamamladı.

Görele’yi geleceğe taşıyacak projeler bir bir hayata geçirilirken, kentin altyapısını da sil baştan yenileyen Görele Belediyesi, sağlıklı içme suyunu şehrin tüm noktalarına ulaştırıyor. İçme suyu şebeke hattı çalışmalarını Hürriyet Mahallesinde noktalayan Belediyemiz, çalışmalarla bozulan 2,5 kilometre mesafeli yolu sil baştan betonladı.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, sağlıklı şehirleri ancak sağlıklı bir alt yapı üzerine inşa edebileceklerini belirterek, kentin alt yapısını sil baştan yenilediklerini, bu yenilemeyi mahallelere de taşıyarak, sürdürdüklerini söyledi.

Bıkmadan, usanmadan, yorulmadan, hizmet anlayışımızdan ödün vermeden şehrin her alanında çalışmalara devam ettiklerini ifade eden Belediye Başkanımız Tolga Erener, şunları kaydetti:

“İlçemizdeki alt yapı sorunlarında kalıcı çözümler üretmek için çalışıyoruz. Şehir merkezimiz başta olmak üzere birçok bölgemize yaydığımız içme suyu şebeke hattı yenileme çalışmalarımızı Hürriyet Mahallemizin 2.5 kilometresinde sürdürdük. Çalışmalarımız esnasında bozulan mahallemizin yolunu da sil baştan betonladık. Şehrin temelini alt yapı oluşturur. Alt yapınız ne kadar güçlüyse şehriniz ve mahallelerinizde o kadar güçlüdür. Mahallelerimize aynı oranda hizmet etmeyi tercih ediyor, hizmet anlayışımızdan ödün vermeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Biz şehrimize hizmet ettikçe halkımızın bizden beklentileri yükseliyor ve her soruna el uzatmaya gayret gösteriyoruz” dedi

Language