BELEDİYEMİZDEN OKUL GİRİŞLERİNE TRAFİK GÜVENLİĞİ

Görele Belediyesi, 2017-2018 Eğitim ve Öğretim sezonunun başlamasına az bir zaman kala öğrencilerin okullarına güvenli bir şekilde giriş ve çıkışlarını sağlamak amacıyla uyarı levhaları yerleştirmeye devam ediyor.

Okul yönetimi ve velilerimizden gelen talepleri en ivedi bir şekilde gerekli plan dahilinde yerine getirmeye gayret gösteren Görele Belediyesi, trafik güvenliği için trafik ışığı, yaya geçidi, hız kesici ve okul geçidi uyarı levhası yerleştirerek, öğrencilerin can güvenliği için gerekli önlemler alınıyor.

Trafik akışını rahatlatmak, öğrencilerin okullarına güvenli bir şekilde giriş çıkışlarını sağlamak ve olabilecek trafik kazalarının da önüne geçmek amacıyla çalışmalarını kesintisiz sürdüren Belediyemiz, büyük tehlike arz eden Cumhuriyet İlk ve Ortaokulu’nun girişine tümsek ayna, okul tabelası ve öğrenci çıkabilir uyarı levhası yerleştirdi.

Okul yönetimi ve öğrenci velileri, ilçeye kazandırdığı yatırımlar ve getirdiği yeniliklerle tam bir hizmet adamı olan Görele sevdalısı Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener’e hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Language