BELEDİYEMİZDEN TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE ÇOK BOYUTLU SİNEMA KEYFİ!

Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen çocuk festivali kapsamında tüm ortaokul, ilkokul ve okul öncesi öğrencilerimizin ayağına giderek, öğrencilerimize çok boyutlu sinema keyfi yaşattı.

Sosyal belediyecilik anlayışıyla yola çıkan belediyemiz merkez olmak üzere köy ve beldelerde eğitim gören ortaokul, ilkokul ve okul öncesi öğrencilerimizin ayağına giderek, öğrencilerimize 12 D çok boyutlu sinema keyfi yaşattı.

Belediyemiz tarafından tüm öğrencilere sunulan 12 D çok boyutlu sinema keyfini Lev organizasyon ve sahne sanatları adına Levent Kasap ve ekibinin yürüttü.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, çok boyutlu mobil sinema etkinliğinde öğrencilerin aldığı keyfin kendileri için paha biçilemez bir duygu olduğunu söyledi.

Tüm öğrencilerimizi memnun edebilmenin şuuru ve sosyal belediyecilik anlayışı içinde olduklarını belirten Başkanımız Erener, şunları kaydetti:

“Bu doğrultuda aralıksız olarak sürdürdüğü kültürel etkinlikler dizisi, kişisel gelişim ve eğitim seminerlerinin yanı sıra çeşitli akademik ve entelektüel konuları içeren bilimsel ve sanatsal konferanslar, müzik dinletileri, çocuk ve yetişkin tiyatro oyunları, sinema gösterileri, ramazan ve yaz festivalleri ile kültürün ve sanatın bütün güzelliklerini Görele halkına yansıtmaktayız. Belediyemiz olarak merkez başta olmak üzere köy ve beldelerde eğitim gören tüm öğrencilerimizin ayağına giderek, öğrencilerimize 12 D çok boyutlu sinema keyfi yaşattık. Mobil sinema etkinliğinde öğrencilerimizin aldığı bu keyif bizler için paha biçilemez bir duygudur. Bu gibi etkinliklerimiz devam edecektir”

Language