BELEDİYEMİZDEN ÜCRETSİZ İNTERNET HİZMETİ

İnsan odaklı hizmet anlayışı ile farkındalık ortaya koyan çalışmalara imza atan Görele Belediyesi, vatandaşların ücretsiz, hızlı ve güvenli bir internet bağlantısı ile tüm dünyadaki gelişmelere anında ulaşabilmeleri için ücretsiz internet hizmeti sundu.

Sosyal belediyecilik anlayışı ile hayata geçirdiği projelere bir yenisini daha ekleyen Görele Belediyesi, şehrimizin en kalabalık yeri olan Cumhuriyet Meydanında ücretsiz internet hizmeti sundu.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Cumhuriyet Meydanında ücretsiz internet hizmetini halkın hizmetine sunduklarını belirterek, “İnternet günümüz dünyasında hayatımızın çok önemli bir bölümünü teşkil etmekte. Biz sosyal belediyecilik anlayışımız doğrultusunda, vatandaşlarımızın ücretsiz, hızlı ve güvenli bir internet bağlantısı ile tüm dünyadaki gelişmelere anında ulaşabilmeleri için vatandaşlarımızın yoğun olarak bulunduğu ve kullandığı Cumhuriyet Meydanında ücretsiz internet hizmeti başlattık” dedi.

Belediye Başkanımız Tolga Erener ayrıca, “Ücretsiz Wi-fi hizmetinin 5651 Sayılı “İnternet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesi ve bu yayınlar yoluyla işlenen suçlarla mücadele edilmesi hakkında kanun” çerçevesinde, bu uygulamadan yararlanarak yasada belirtilen suçları teşkil edecek şekilde yayın ve paylaşım yapanların bireysel sorumluluk taşıyacaklarını özellikle belirtmek istiyorum” dedi.

Görele Belediyesinin uygulamaya başlattığı Ücretsiz İnternet Hizmeti dolayısı ile belediyeye çağa uyan hizmetlerinden dolayı teşekkür eden vatandaşlar, böylesi güzel hizmetlerin yaygınlaşarak devam etmesi temennisinde bulundular.

‘Ücretsiz Wi-fi Uygulaması’ hizmetinden faydalanacak vatandaşlarımızın, bir kereye mahsus bahsi geçen bölgede herhangi bir mobil cihazdan kablosuz ağları aratıp, seçenekler arasından ‘GORELE BLD’ ağını tercih etmesi ve karşınıza çıkan sayfada yer alan kayıt formuna cep telefonu numaranızı yazarak şifre oluşturduktan sonra gönder butonuna basıp kayıt olabilirler. Bu işlemleri tamamladıktan sonra açılan sayfada yer alan telefon numarası ve şifre bölümüne istenileni yazarak internete bağlanabilirsiniz.

Language