BENİM HAYATIM GÖRELE!

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, AK Parti Görele İlçe Başkanı Tayfun Emecen ve Belediyemiz Meclis Üyesi Mustafa Çınar, Kanal 28 TV’de yayınlanan sahur özel programı canlı yayınına katıldı.

Belediye Başkanımız Erener, programda Görele’ye yapılan ve yapılacak projeler ile çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Başkanımız Erener, Görele’nin ve Görelelilerin hizmetkarı olmaya devam edeceğini belirterek, “Benim hayatım Görele. Görele için dilenci oldum, Görele için olmaya da devam edeceğim” dedi.

Hizmet alanında her şeyi devletten beklemediklerini, hizmeti şehrimize getirmek için hizmetin ayağına gittiklerini ifade eden Başkanımız Erener, şunları kaydetti:

“Biz bu yolculuğa 19 ana proje ile çıktık. Hayırlısıyla bu projelerin iki yıl içerisinde başka hizmetlerin dışında Başbakan Yardımcımız Nurettin Canikli, Giresun Milletvekillerimiz Cemal Öztürk ve Sabri Öztürk’ün desteğiyle 10 tanesini hayata geçirdik. Biz hizmet için belediyemizin kapısını sökerek, Görele’yi halkımızla yöneteceğiz dedik, öyle de yapıyoruz. Şuana kadar çok doğru kararlar alarak, çok doğru adımlar attık. Biz hiçbir zaman şehrimiz için korkak bir politika izlemedik. Bu da hizmet alanında yaptıklarımızla göz önündedir. Dik duruşumuzu devam ettirerek, yapılamayanlar yapmaya gayret gösteriyoruz”

Görele’de alt yapıyı tamamen değiştirip yenilediklerini, üst yapı çalışmalarına ağırlık verdiklerini aktaran Başkanımız Erener, “Şuanda Gençlik merkezimiz, İmam- Hatip Lisesi, Pazar yeri ve Halk Eğitim Merkezimizin inşaat çalışmaları devam ediyor. Bu çalışmalarımızdan Gençlik merkezimiz, İmam- Hatip Lisesi, Pazar yeri çalışmalarının sonuna geldik. Manasur mevkisi piknik alanı çalışmalarımızda son sürat devam etmektedir. Halkımızın gözdesi haline gelecek olan piknik alanımızda kır düğünleri, sünnet ve nişan merasimleri de ücretsiz olarak yapılabilecektir. Yine bizim için önemli projelerden bir tanesi olan Esenyurt Belediyesi tarafından yapımına başlanılan Salih Sinirlioğlu prestij caddemizde parke taşı döşemelerine başlandı. Bu projemizi de bayrama kadar bitirip, meydan projemizin startını vereceğiz” dedi.

Başkanımız Erener, belediye olarak ilçemizin kültürü olan kemence, pidesi ve dondurması için marka ve patent çalışmalarını sürdüklerini sonuna kadar takipçisi olacaklarını da sözlerine ekledi.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, AK Parti Görele İlçe Başkanı Tayfun Emecen ve Belediyemiz Meclis Üyesi Mustafa Çınar, daha sonra vatandaşlardan mesaj ve sosyal paylaşım sitelerinden gelen soruları cevapladı.

Language