BİR İHTİYAÇ DAHA GİDERİLDİ!

Görele Belediyemizce Görele- Trabzon dolmuş durağı için cep yapıldı.

Görele Belediyemizce, yıllardır ilçenin eksikliği olan bir sorun daha ortadan kalktı. Belediyemiz ile Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı el ele vererek, herhangi bir cebi (yolcu indirme, bindirme ve bekleme yeri) bulunmayan Görele- Trabzon dolmuş durağı için cep yaptı.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Görele Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Muzaffer Kefal, dolmuş durağı şoförleri ile bir araya gelerek, cebi incelemede bulundu.

Belediye Başkanımız Tolga Erener, ilçede hissedilen büyük bir eksikliği daha giderdiklerini belirterek, “Yıllardır herhangi bir cebi bulunmayan Görele- Trabzon dolmuş durağının bu ihtiyacını karşıladık. Bu cep sayesinde araçların kalktığı yer belirlenerek, yolcuların ihtiyaçları da en etkin bir şekilde giderilmiş oldu. Şoför esnafına hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Görele Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Muzaffer Kefal ise Belediye Başkanımız Tolga Erener’e desteklerinden dolayı teşekkür ederek, “Görele- Trabzon dolmuş durağı çalışanlarının bu ihtiyacını karşılamaktan dolayı mutluyuz. Görele’den Trabzon’a giden araçlarımız her gün sabah saat 06.00’dan öğlen saat 12.00’ye kadar yarım saatlik periyot ile öğlenden sonra bir saatlik periyot aralıklarında hizmet vermektedir” dedi.

Language