BİRLİK SÖZÜ VERDİLER!

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, AK Parti Giresun Milletvekilimiz Cemal Öztürk, Giresun İl Genel Meclis Üyemiz Şengül Şahin ile birlikte Görele Federasyonu Başkanı Birol Kardaş ve dernek yöneticileri ile bir araya geldi.

Görele hakkında istişare ve sohbet havasında gecen toplantıda konuşan Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Görele’nin hızla gelişmeye, değişmeye devam ettiğini söyledi.

Dernek başkanları ve yöneticilerden atılan her adımdan dolayı destek isteyen Başkanımız Erener, “Siz doğdunuz topraklardan doyduğunuz yerlere gittiniz. Bizlerde sizlerin doğduğu toprakları bekliyor, hizmet yapmaya çalışıyoruz. Kısıtlı imkanlarla da olsa Görele hızla gelişmeye, değişmeye devam ediyor. Görele Belediye yapılan hizmetlerin, kazandırılan yatırımların yanında borcunu takip eden, borcunu ödeyen, hizmet etmeye çalışan iyi bir konuma geldi. Bunda sizlerin çok büyük desteklerinizi gördük. Göreve geldiğimiz günden itibaren bizleri hiç yalnız bırakmadınız. Sizlerde ikametgah konusu olsun attığımız her adımdan dolayı destek istiyoruz. Ayrımcılık değil de birleştirici olalım. Önemli olan en iyi şey bir arada olmak diye düşünüyorum” dedi.

Görele Federasyonu Başkanı Birol Kardaş ise, birlik, diri ve bir olunması gerektiğini belirterek, “Görele’nin sosyal olgu ve dokusundan dolayı insanlarımız bir araya gelmekte zorluk çekiyordu. Bu dernekçilik faaliyetiyle Görele’nin birlikte olduğunu, bir bütün olma ihtiyacını gördük ve bunu da başarmış olduk. Biz hiçbir maddi çıkar gözetmedik. Neyimiz varsa hepsini Görele’ye yatıralım istedik. Görele’nin kalkınması, gelişmesi için adımlar atmaya çalıştık. Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener’in başkanlığında da Görele’nin kirli, paslı yüzünden kurtulduğunu görüyoruz. Görele’de gerçekten güzel gelişmeler oluyor. Biz birlik olacağız, diri olacağız, bir olacağız ki Görele daha da büyüyecek, gelişecek. Tolga Başkanımızın her zaman yanındayız. Yeter ki el ele verip, güçlü bir şekilde çalışalım” dedi.

AK Parti Giresun Milletvekilimiz Cemal Öztürk, Terör, darbe girişimi, plan ve bütçe konusuna değinerek Türkiye gündemiyle alakalı olarak bilgiler verdi.

Başkanımız Erener, daha sonra Görele Federasyonu Başkanı Birol Kardaş ve beraberindekileri İstanbul’a uğurladı.

Language