BİZ BİTMEDİK… BİTMEYECEĞİZ!

Belediyemiz ve Kaymakamlığımız önderliğinde halkımızla beraber demokrasi nöbetimiz devam ediyor.

Milli irade ve milli güç, demokrasisine ve cumhuriyetine sahip çıkarak, Giresun Valimiz Hasan Karahan, Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Görele Kaymakamımız Ünal Kılıçarslan, DOKAP Başkanı Ekrem Yüce, ilçe Belediye Başkanları, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları meydanları doldurmaya, birlik ve beraberlik örneği sergilemeye devam ediyor.

Büyük bir darbe girişimine birlik ve beraberlik içerisinde dur diyerek, vatanına, bayrağına, devletine sahip çıkan milli irade, kalbindeki iman gücü ile birlikte meydanlar dolup taşıyor.

Görele Hayrullah Koç Parkını dolduran binlerce vatandaşımız, ellerindeki ay yıldızlı bayrağımızla beraber 15 Temmuz tarihinde yürütülmek istenen darbe girişimini o günden bu güne kadar protesto etmeye, demokrasisine ve cumhuriyetine sahip çıkıyor.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, mili iradenin, kahraman polisimiz ve askerlerimizle birlikte 15 Temmuz’da oynanan büyük bir oyunu bozduklarını, defettiklerini söyledi.

15 Temmuz akşamı mili iradenin, milli gücün yazdığı destana herkesin şahit olduğunu belirten Başkanımız Erener, “Allah’ım o günleri bir daha göstermesin. Birlik ve beraberliğin karşısında bırakın tankı, tüfeği hiçbir kuvvetin duramayacağını o gün gördük. Mili irade vatanına, bayrağına, devletine sahip çıkarak, gelebilecek her şeye rağmen göğsünü siper etti. 15 Temmuz akşamı bir destan yazıldı. Halkın kendi vergileriyle alınan tank ve tüfek milletimize çevrilmişti ama milletimiz kalbindeki vatan sevgisi sayesinde onları da bertaraf etmiştir. Milli iradenin bittiğini iddia ediyorlardı ama biz anladık ki bitmemişiz, bitmeyeceğiz de. Allah hepinizden razı olsun” dedi.

Language