Biz Büyük Bir Aileyiz!

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, belediye personelleriyle sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Görele Belediyesi çalışanları ile sabah kahvaltısında bir araya gelen Belediye Başkanımız Tolga Erener, kahvaltı sonrası belediye personellerinin masalarını tek tek dolaşarak, onlarla sohbet etti.Çalışanlara herhangi bir sıkıntı ve şikayetlerinin olup, olmadığını soran Başkanımız Erener, burada yaptığı konuşmada, Görele Belediyesi olarak büyük bir aile olduklarını söyledi.Belediye olarak hedeflerinin halka hizmet edebilmek olduğunu ifade eden Başkanımız Erener, şunları kaydetti:Hepimizin birer görevi var oda Görele halkına hizmet edebilmek.

Görev yaptığımız süre içerisinde hoş bir seda bırakabilmek. Hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz. Görele halkının hizmet anlamında bizlere güvenini arttırdık. Güzel işler yapıyoruz ve daha da güzel işler yapacağız. Şükürler olsun ki büyük bir borç yüküyle devraldığımız belediyeyi hizmet yapabilecek bir duruma getirdik. Artık Görele Belediyesi gücü olan bir belediye.

Piyasaya herhangi bir kırıklığımız kalmadı. İtibarlı bir belediye haline geldik. Görele’

de hizmet alımları da çok yükseldi. Artık halkımız yaptığımız hizmetlerden dolayı Allah razı olsun diyebiliyor. Buda bizi çok mutlu ediyor. 2016 yılı da 2015 yılı gibi yatırım yılı olacak. 2016 yılında hayata geçireceğimiz çok güzel projelerimiz var. Yaptığımız hizmetler hep sizlerin desteğiyle oldu ve hayata geçireceğimiz hizmetlerde yine sizlerin desteğiyle olacaktır.

Ben hepinize çok teşekkür ediyorum.

Language