BOZCAALİ MAHALLE MUHTARLIĞI BİNAMIZIN AÇILIŞINI YAPTIK

Görele Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Bozcaali Mahalle Muhtarlığı Binasının açılışı yapıldı.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Belediyemiz tarafından Bozcaali Mahallemize kazandırdığımız Bozcaali Mahallesi Muhtarlık Binasının açılışını yaparak, Muhtarlık Binasının mahalleye hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Mahallelerimizin ve mahalle muhtarlarımızın taleplerini yerine getirmeye devam ettiklerini belirten Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Önemli olan Mahalle Muhtarlık Binalarını mahallelere kazandırmak olmadığını, önemli olan bu binaların içinin dolu olması, halkın taleplerini ivedi bir şekilde bizlere ulaştırılmasıdır” dedi.

Görele Belediyesi olarak Bozcaali Mahallesine hizmet anlamında damga vurduklarını ifade eden Belediye Başkanımız Tolga Erener, şunları kaydetti.

“Bozcaali Mahallemizin iki ana yolu vardı, o yolları hem asfaltladık hem de betonladık. Bozcaali Mahallemiz çöp kokusundan geçilmiyordu ve o sıkıntıyı da ortadan kaldırdık ve yerine sosyal tesis kazandırdık. Mahallemizin alt ve üst yapısını yeniledik. Kanalizasyon ve dere ıslah çalışmalarımızla birlikte Bozcaali Mahallemizi yaşanılabilir bir mahalle konumuna getirdik. Mahallemiz gelişmeye, nüfus bakımından büyümeye devam ediyor. Halkımızın mahallesi ile ilgili istek ve sıkıntılarına çözüm olmak için mahallemize Muhtarlık Binamızı da kazandırdık. Hayırlı, uğurlu olsun”

Language