BOZCAALİ MAHALLEMİZDE BETONLAMA ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR

Göreve geldiği günden itibaren azimle çalışarak, Görele’nin ve tüm mahallelerinin çehresini değiştiren Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, yıllardır hizmet gitmeyen Bozcaali Mahallesi yolundaki betonlama çalışmalarını yerinde inceledi.

Büyük iki yol ağına sahip olan Bozcaali Mahallesinde betonlama çalışmalarını sürdüren Görele Belediyesi, daha önce 40 yıldır hiç bir çalışma yürütülmeyen 4.5 kilometrelik yolu asfaltlamıştı.

Bozcaali Mahallesi ana yolunda da 2 kilometrelik yolu betonlayan Belediyemiz, geri kalan 2 kilometrelik yolun 1,5 kilometresini de betonladı.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, çalışmaları yerinde takip ederek, Bozcaali Mahallesinin büyük bir hizmete kavuştuğunu söyledi.

Büyük yol ağına sahip Bozcaali Mahallesinde çalışmaların devam ettiğini belirten Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Göreve geldiğimiz andan itibaren ilçede büyük değişime imza attık. Çalışmalarımızı kararlılıkla sürdürüyoruz. Büyük bir yol ağına sahip mahallemizin ilk etap çalışmalarımızda 4.5 kilometrelik kısmını asfaltlamıştık. İkinci etap çalışmalarımızda ise yolumuzun 2 kilometrelik kısmını betonladık ve çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnşallah kısa zamanda tamamlanacak olan çalışmamızla Bozcaali Mahallesine ulaşımı dsha da rahatlatmış olacağız” dedi.

Language