BOZCAALİ MAHALLEMİZDE HİZMET ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

Görele Belediyesi tarafından Bozcaali Mahallesinde başlanılan alt ve üst yapı çalışmaları devam ediyor.

Belediye Başkanımız Tolga Erener, bugünü ve yarını düşünerek ilçenin yaşam standartlarını yükseltmeye devam ediyor. Bir çok mahallemizde tamamladığımız alt ve üst yapı çalışmalarımızı Bozcaali Mahallemizde sürdürüyoruz.

Bozcaali Mahallemizde devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Tolga Erener, mahalle halkıyla bir araya gelerek, fikir alışverişinde bulunuyor.

Şehrin geleceği için alt ve üstyapı çalışmalarına büyük önem verdiklerini aktaran Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Belediye olarak bugünü ve yarını düşünerek hareket ediyoruz. Şehrin alt ve üstyapı çalışmalarında her şeyin düşünülerek yapıldığını, yaşam kalitesini artıran ve standartlara uygun olarak yerine getiriyoruz. Yıllardır çözülmesi beklenen Bozcaali Mahallesi’nin alt ve üstyapı sorununu baştan sonuna kadar çözmek için kolları sıvadık. Amacımız mahallemizin kanalizasyon, içme suyu şebeke hatlarını yenileyerek, modern bir hale getirmektir. Alt ve üstyapı çalışmalarımızda her şey standartlara uygun düşünülerek yapılmaktadır.” dedi.

Language