BÜYÜK İLGİ GÖREN PİKNİK ALANIMIZI GÜÇLENDİRİYORUZ!

Belediyemizce vatandaşlarımızın hizmetine acılan ve büyük ilgi gören Manasur mevkiinde bulunan piknik alanımızda peyzaj çalışmalarına başlandı.

Yaz aylarında halkımızın en uğrak mekânı haline gelen Manasur mevkii mesire alanımızda peyzaj çalışması başlatarak, zengin bir çalışma yürürlüğe koyuyoruz.

Manasur Mevkii Mesire alanının zemin ve alan çalışmalarının, bölgeye farklı bir soluk aldıracağını açıklayan Başkanımız Erener, şunları kaydetti:

“Mesire Alanımız için mahalli seçimler öncesi söz vererek, bölgede faaliyeti yüksek bir çalışma izleyeceğimizi söylemiştik. Şimdi sözümüzü yerine getirerek, yaptığımız ön çalışmalarının ardından asıl çalışmalara başladık. Alanın zeminini güçlendirerek, çimleme çalışması yaparak, ahşap kamelyalar ile alanımıza ayrı bir soluk katacağız. Çocuk parkımızın etrafını da boldür taşlarıyla örerek, mekanizmayı sağlamlaştıracağız. Mesire Alanımıza araç girişini de engelleyerek, doğayı tamamen vatandaşın hizmetine sunmuş olacağız. Alana otomobili ile gelen vatandaşlarımız için de çalışma düzenledik, araç cepleri oluşturacağız. Hizmeti kurarken, faydalı bir şekilde iş koordinesi yürütüyoruz. Zararıyla gelen değil, faydasıyla boyut kazanan hizmetleri vatandaşlarımızın ayağına kadar getiriyoruz, bundan da memnuniyet duyuyoruz’’

Language