CADDE VE SOKAKLARIMIZ DEZENFEKTE EDİLİYOR

Küresel bir tehdit olan ve ülkemizde de hızla yayılan koronavirüsüne karşı Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener’in talimatlarıyla Belediyenin ilçemizde sürdürdüğü temizlik çalışmaları devam ediyor.

Virüse karşı gerçekleştirilen temizlik çalışmaları kapsamında, Belediyemize bağlı Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından cadde ve sokaklar dezenfekte edilerek, tazyikli suyla yıkanarak hijyenik hale getiriliyor.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Belediyemiz tarafından koronavirüsüne karşı başlatmış oldukları çalışmaların program dahilinde hızla devam ettiğini söyledi.

Ülkenin çok ciddi bir süreçten geçtiğini belirten Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Bu zorlu süreci birlik ve beraberlik içerisinde hep birlikte aşacağız. Belediye olarak virüse karşı tedbirlerimizi aldık ve program dahilinde çalışmalarımızı titizlikle sürdürüyoruz. Vatandaşlarımıza çağrımız lütfen devletimizin ön gördüğü yasaklara uyalım. Evlerimizden çıkmamaya özen gösterelim ve virüsün yayılmasına engel olalım” dedi.

Language