ÇALIŞIYORUZ….

Sorunsuz bir alt yapı için çalışmalarını aralıksız sürdüren Görele Belediyesi, Bahçelievler Mahallesinde 8 Bin metrekarelik alanda başlattığı üst yapı çalışmalarının yanında yağmur suyu hattı çalışmalarını da sürdürüyor.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener’in talimatlarıyla Bahçelievler ve Yeşiltepe Mahallelerinin sınırlarını kapsayan ve karayolları tarafından belediyemize devredilen Eski Çanakçı Karayolunu sağlıksız yapısından kurtarmak için harekete gecen Belediyemiz, plan ve proje dahilinde 8 Bin metrekarelik alanda başlattığı üst yapı çalışmalarının yanında yağmur suyu hattı çalışmalarını da sürdürüyor.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, çalışmalarla ilgili yardımcılarından sık sık bilgiler alarak, kendileri için vatandaşın can ve mal güvenliğini tehdit edecek problemlerin giderilmesinin büyük öneme sahip olduğunu söyledi.

Karadeniz bölgesinin etkili yağışlara maruz kaldığını hatırlatan Başkanımız Erener, “Özellikle bölgemizde etkili olan sağanak yağışlar nedeniyle zaman zaman bazı yerlerde sıkıntılar yaşıyoruz. Vatandaşın can ve mal güvenliğini tehdit eden bu problemlerin giderilmesi bizler için büyük öneme sahiptir. Daha önce Yeşiltepe ve Bahçelievler Mahallelerinin sınırlarını kapsayan alanın bir kısmında tamamladığımız alt yapı (kanalizasyon, yağmur suyu ve içme suyu hattı) çalışmalarının ardından diğer kısmına başladık. Böylelikle inşallah karayolları tarafından belediyemize devredilen eski Çanakçı karayolunun 8 Bin metrekarelik alanda alt ve üst yapı çalışmalarını tamamlamış olacağız. Projenin tamamlanması ile şehirciliğe uygun yağmursuyu deşarjı sağlanacaktır” dedi.

Language