“ÇEVREMİZE KARŞI SAYGILI OLMALIYIZ”

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, İlçe Kaymakamımız Murat Özdemir ve Belediyemiz ve Kaymakamlık çalışanlarıyla birlikte ‘5 Haziran Dünya Çevre Günü’ olması dolasıyla sahilde çöp topladılar.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, sahil mevkiinde topladığı çöpleri çöp poşetlerine atarak, çevreye karşı saygılı olunması gerektiğini söyledi.

Çevreye karşı duyarlı olunması çağrısında da bulunan Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Nefes aldığımız havanın, içtiğimiz suların, yaşadığımız çevrenin temiz olmasının yolu çevre kirliliğine engel olmaktan geçer. Bizler belediyecilik hizmeti verirken, sadece bu günü değil, yarınları da düşünerek hareket ediyoruz. Sağlıklı nesiller yetişsin diye çevreci belediyecilik anlayışıyla doğayı koruyarak çalışıyoruz. Hem doğal kaynakları korumak, hem de Türkiye ekonomisine katkıda bulunmak amacıyla geri dönüşüm çalışmaları başlatarak, bu çalışmalarımıza hız verdik. Vatandaşlarımızda da aynı samimiyet ve özveriyi bekliyoruz. Bu dünyada bizler yaşıyoruz” dedi.

Language