CHP Teşkilatından Başkanımıza Ziyaret!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanlığına seçilen Osman Yılmazarslan ve yönetim kurulu üyeleri, Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, CHP Görele İlçe Başkanlığı görevine seçilen Osman Yılmazarslan’ı tebrik ederek, başarı dileklerinde bulundu.Başkanımız Erener, Görele’nin geleceği için planlanan projelerde siyasi partilerin yol göstericiliğine her zaman ihtiyaç duyulduğunu söylerken, sağlam bir iletişimin yerel demokrasiyse güç katacağını belirtti.Hepimizin ortak amacının Görele’nin her yönden gelişimine katkı sağlamak olması gerektiğini belirten Başkanımız Erener,Hizmet yönünde atılacak adımları siyasi parti ve sivil toplum teşkilatları ile her zaman paylaşmaya özen gösteriyoruz.

Vatandaşa hizmet eden insanlar olarak Görele’yi kucaklayan, kırgınlıkları değil saygıyı öne alan bir anlayışı hâkim kılma sorumluluğunu taşıyoruz. Yapıcı eleştirilere her zaman ihtiyacımız var. Birlikte el ele vererek, temiz bir siyaset güderek Görele’nin hizmetinde olacağız, dedi.CHP Görele İlçe Başkanı Osman Yılmazarslan ise, Görele hepimizin ortak paydasıdır. Kırıcı değil yapıcı eleştiriler getirmek misyonumuzdur.

Teşkilat olarak belediyenin olumlu çalışmalarını her zaman desteklemeye hazırız, dedi.

Language