CİLLİOĞLU MAHALLE KÖPRÜMÜZDE ONARIM ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI…

Görele Belediyesi tarafından tarihi kemer köprüsünün de yer aldığı Cillioğlu Mahallesi anayol köprüsünde bakım- onarım ve güzelleştirme çalışmalarına başlandı.

Hizmet çalışmalarını dur durak bilmeden sürdüren Belediyemiz, Sağlık, Maksutlu ve Karadere köylerine giden Cillioğlu Mahallemiz topraklarında bulunan anayol köprüsünde başlattığımız bakım – onarım ve güzelleştirme çalışmaları kapsamında köprü korkulukları yenilenerek, boyandı. Köprüde temizlik çalışmaları da yapılarak, yol genişletildi ve trafik ulaşımı rahatlatıldı.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, çalışmaları yerinde takip ederek, bilgiler aldı.

Belediye hizmetlerinin aralıksız sürdürüldüğünü belirten Başkanımız Erener, “Yıllardır herhangi bir çalışma sürdürülmeyerek deforme olmuş, Sağlık, Maksutlu ve Karadere köylerine giden Cillioğlu Mahallemiz topraklarında bulunan anayol köprüsünde bakım onarım ve iyileştirme çalışmalarına başladık. Köprümüzün korkuluklarının bir kısmı değiştirilerek, bir kısmının da tadilat çalışmalarımızı yaptık. Trafiğin daha rahat hareketi için yolumuzu temizleyerek genişlettik. Köprümüzde çalışmalarımız sürdürülüyor” dedi.

Language