ÇOCUKLAR BAŞKANIMIZI ÖDÜLLENDİRDİ!

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, mahalli seçimler öncesi söz verdiği “Her mahalleye çocuk parkı” projesi kapsamında Bozcaali Mahallesine kazandırdığı çocuk parkından ve diğer hizmetlerden dolayı mahalle çocukları tarafından plaketle ödüllendirildi.

Bozcaali Mahalle çocukları, muhtar Engin Çakır önderliğinde toplanarak, Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener’i ziyaret etti. Çocuklar, Başkanımız Erener’e mahalli seçimler öncesi söz verdiği “Her Mahalleye Çocuk Parkı” projesi kapsamında mahalleye kazandırdığı çocuk parkı ve diğer hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, plaket verdi. Çocuklar daha sonra Başkanımız Erener’e çiçek takdim etti.

Çocuklarla sohbet eden Başkanımız Erener, çocukların istek ve taleplerini dinleyerek, çözümü noktasında ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Çocuklar için çok ciddi projelerinin olduğunun müjdesini veren Başkanımız Erener, “Hiç beklemediğim güzel bir sürprizle karşılaştım diyebilirim. Şuanda aldığım en anlamlı hediye bu oldu. Gerçekten çok duygulandım. Böylesine mutluluk verici davranışlar, bizlerin çalışma motivasyonunu arttırıyor. Sizler için hayata geçirecek olduğumuz çok ciddi projelerimiz var. İnşallah bu projelerimizi şehrimize kazandırıp, sosyal anlamda sizlerle daha kapsamlı bir şekilde iletişim halinde olacağız. Buradan sizlere bir müjde daha vermek istiyorum. Ankara’da bulunduğumuz günlerde ilçemize kazandırmayı planladığımız tenis kortları, basketbol, voleybol sahaları ve bazı spor tesislerinin Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile birlikte protokolünü imzaladık. Hepinize bu anlamlı ödülünüzden ve ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Daha sonra Başkanımız Erener, çocuklara daha yeşil bir dünya için karaçam tohumlu kurşun kalem hediye etti.

Language