ÇOCUKLARIMIZ İÇİN DÜZENLEDİĞİMİZ UÇURTMA ŞENLİĞİNDE GÖKYÜZÜ RENKLENDİ

Görele Belediyesi tarafından çocuklarımız için düzenlediğimiz uçurtma şenliğinde çocuklarımız, uçurtmalarıyla gökyüzünü renklendirdiler.

Görele 13 Şubat İlçe Stadyumunda düzenlenen etkinliğe çocuklarımız aileleriyle birlikte katıldı. Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, bir yandan çocuklarımıza uçurtmalarını dağıtırken, diğer yandan uçurtmalarını alan çocuklarımız aileleriyle birlikte uçurtmalarını hazırladılar.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, etkinliğe katılan çocuklarımıza eşlik ederek uçurtmaları uçurmalarına yardımcı oldu. Renkli görüntülere sahne olan uçurtma şenliğinde çocuklarımızın mutlulukları dikkat çekti. Metrelerce yüksekliğe ulaşan uçurtmalar saatlerce gökyüzünde dalgalanarak güzel bir görüntü oluşturdu.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, bu tür etkinliklerle çocukların neşelerine ortak olmaya devam edeceklerini ifade ederek, “Görele Belediyesi olarak ‘Yaz Görele’de Yaşanır’ sloganıyla başlattığımız etkinliklerimiz devam ediyor. Çocuklarımızın neşeli bir şekilde uçurtma uçuracakları zaman geldi, dedik ve uçurtma şenliği yaparak, çocuklarımızla yeniden buluştuk.  Onların neşelerine ve gülücüklerine ortak olmaya çalışıyoruz” dedi.

Language