ÇOK BAŞARILI İŞLERE İMZA ATTIK…

Görele Belediyesi ile Belediye İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı.

Belediye meclis toplantı salonunda yapılan imza törenine Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Belediye İş Sendikası Giresun Şube Başkanı Salih Önal ve işçiler katıldı.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, yapılan iş sözleşmesinin işçilere hayırlı, uğurlu olmasını dileyerek, işçilere göstermiş oldukları performanstan dolayı teşekkür etti.

Başkanımız Erener, 2017 yılındaki çalışmalar hakkında bilgi vererek, şunları kaydetti:

“Görele Belediyesi 3. Yıl içerisinde çok başarılı işlere imza attı. Buda sizlerin üstün gayretleri neticesinde oldu. Ben sizlerden memnunum. Verilen görevi layıkıyla yerine getirmeye çalıştınız. Gelecek yıllarda da aynı performans içinde çalışarak, Görele’yi hep beraber kalkındırmaya devam edecek olduğumuza inanıyorum. Biz ne kadar iyi olursak, işlerimizde o derece güzel işliyor. Ben sizlere teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum. Hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Belediye İş Sendikası Giresun Şube Başkanı Salih Önal ise, yapılan toplu iş sözleşmesinin diğer belediyelere örnek olmasını dileyerek, Başkanımız Erener’e teşekkür etti.

Konuşmaların ardından Başkanımız Erener ve Belediye İş Sendikası Giresun Şube Başkanı Önal, toplu iş sözleşmesine imzalarını attı.

Language