DELİKLİTAŞ PLAJIMIZA ERİŞİMİ KOLAYLAŞTIRDIK

Görele Belediyesi tarafından ilçe plajlarının geneline yönelik çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.

Belediyemiz tarafından şehir sınırlarımızda bulunan plajlarda temizlik hizmetlerinin yanı sıra, vatandaşlarımızın plajlara erişimi ve denize girme hakkından yararlanması için çeşitli projeler hayata geçiriliyor.

Belediyemiz Karaburun Köyü sınırlarında bulunan Deliklitaş plajına çelik ferforje merdiven hizmeti sunarak, vatandaşların denize erişim sorununu ortadan kaldırdı.

Görele’nin uzun ve en çok tutulan plajlarından biri olan Deliklitaş plajında, yol kotunun altında kalan plaja iniş ve çıkışlarda zorlanan tatilciler, belediyemiz tarafından kurulan merdiven hizmetiyle denize rahatça ulaşabiliyorlar.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, deniz keyfi yaşamak isteyen vatandaşların Deliklitaş plajına iniş ve çıkışlarında sorun yaşamayacağını belirterek, “Vatandaşlarımızdan gelen talepleri değerlendirmeye devam ediyoruz. Artık vatandaşlarımız Delikli taş plajına iniş çıkışlarda sorun yaşamayacaklardır. Kumsala yoldan daha rahat ulaşabileceklerdir. Vatandaşlarımıza yönelik hizmetlerimiz devam edecektir” dedi.

 

Language