DEVGE ALTI PİKNİK ALANIMIZA YOĞUN İLGİ!

Görele Belediyesi tarafından halkımızın hizmetine sunulan Ünlüce Mahallesi Devgealtı mevkiinde bulunan mesire alanımız vatandaşlarımızın ve çocuklarımızın büyük ilgisini görüyor. Mesire alanımıza piknik yapmaya gelen vatandaşlar, bu hizmetin buraya kazandırın Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener’e ve ekibine teşekkür etti.

Belediyemiz tarafından her şeyin düşünülerek halkın hizmetine kazandırdığı henüz tam olarak tamamlanmayan ve resmi açılışı yapılmayan Devgealtı Mesire Piknik alanımızda vatandaşlar doğayla baş başa kalmanın keyfini yaşıyor.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Devgealtı mesire alanının piknik faaliyetlerinin yanı sıra kır düğünleri, nişan ve sünnet eğlencelerinde bölgeye farklı bir soluk katacağını söyledi.

Her şeyin üstünde tuttuğumuz vatandaşlarımız için hizmetlerin aralıksız sürdürüldüğünü belirten Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Bölgemize bir hizmeti bir yatırımı gerçekleştirirken faydalı bir şekilde iş koordinesi yürütüyoruz. Zararıyla gelen değil, faydasıyla boyut kazanan hizmetleri vatandaşlarımızın ayağına kadar getiriyoruz, bundan da memnuniyet duyuyoruz. Yaptığımız hizmet fazlasıyla kendini gösteriyor, güzelde tepkiler alıyoruz” dedi.

Language