DOSTLUK VE KARDEŞLİK KAZANDI.

Görele Belediyesi tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen ve ilçe sporunda büyük katkıları bulunan merhum ‘Ümit Topal’ın isminin ölümsüzleştirildiği ‘Halı Saha Futbol Turnuvası’ sona erdi.

Toplamda 24 takımın yer aldığı Ümit Topal Halı Saha Futbol Turnuvamıza birlik ve beraberlik damgasını vurdu.

Her şeyden önce dostluk ve kardeşliğin kazandığı turnuvamızda şampiyon takım Enteresan Giyim olurken, ikinci Sayfiye Gençlik, üçüncü Devlet Hastanesi dördüncü ise Soğuksuspor oldu.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, ilçe Kaymakamımız Erdoğan Turan Ermiş ile birlikte şampiyon olan takım futbolcularını kutlayarak, turnuvamıza ismini verdiğimiz Ümit Topal’ın ailesine, centilmen takım, futbolcu ve yöneticilerine, turnuvaya damgasını vurmuş Mutlu Namazcı’ya, turnuvada görev yapmış hakemlere ve turnvada emeği bulunan herkese kupa, madalya ve çeşitli hediyeler verdi.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Görele sporuna ve futboluna çeşitli zamanlarda ve şekillerde kimi duayen, kimi spor dostu, kimi idareci olarak gönül vermiştir. Bizlerde bu anlamda belediye olarak düzenlediğimiz halı saha futbol turnuvasına Görele’nin önemli bir değeri, ilçe futboluyla ilgili olan ve büyük emekleri bulunan Ümit Topal’ın ismini verdik. İnşallah bu vesileyle Ümit kardeşimizin ismi ölümsüzleştirilmiştir” dedi.

Amaçlarının Ümit Topal Halı Saha Futbol Turnuvası sayesinde birlik ve beraberliği sağlamak olduğunu belirten Başkanımız Erener, “Takımlar arasında kimi zaman tatlı çekişmeler yaşansa da yine de birlik ve beraberlik içerisinde geçen bir turnuva oldu. Ben turnuvamıza katılan ve bizlere bu heyecanı yaşatan takımlarımıza teşekkür ediyor, turnuvamızın şampiyonu olan Enteresan Giyimi kutluyorum.Spor demek kardeşlik demektir, spor demek dostluk demektir, kaynaşma, birlik, beraberlik demektir. Bu hiçbir zaman unutulmamalıdır” dedi

Language