DR. ERDEM DÜLGER’İN ANISI ÖLÜMSÜZLEŞTİRİLDİ.

Görele Belediyesi tarafından eski Belediye Başkanımız Dr. Erdem Dülger Bulvarı olan (İlçe Emniyet Müdürlüğü, Askerlik Şubesi ve Soğuksu Mahallesinin çıkışına kadarki olan güzergaha) resimli tabelası monte edilerek, anısı ölümsüzleştirildi.

Belediyemiz tarafından yapılan resimli tabelayla Eski Belediye Başkanımız olan ‘Dr. Erdem Dülger’in yaşatılması sağlandı.

Belediye Başkanımız Tolga Erener, Görele’de çok sevilen ve ayrı bir yeri olan değerli Belediye Başkanımız Dr. Erdem Dülger’in isminin ölümsüzleştirildiğini söyledi.

Belediye olarak ilçenin değerlerini yaşatmaya, onları anlatmaya, yeni nesillere onları aktarmaya devam edeceklerini belirten Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Görele’nin değerlerine sahip çıkmaya, onların ölümsüzleştirmeye devam ediyoruz. Bu değerlerden bir tanesi de ilçede ayrı bir yeri olan, çok sevilen eski Belediye Başkanımız Dr. Erdem Dülger abimizdi. Bizde kendisinin ismini taşıdığı güzergaha Belediye Başkanımız Dr. Erdem Dülger’e yakışır resimli bir tabela yaptırarak, gerekli yerlere bu tabelalarımızı yerleştirdik. Belediye olarak değerlerimize sahip çıkmaya, onların isimlerini ölümsüzleştirmeye, gelecek nesillere aktarmaya devam edeceğiz” dedi.

Language