EMEĞE YÖNELİK ŞİDDET!

Belediyemizce vatandaş odaklı hizmetlerimizden Görele Köprümüzün üzerine monte edilen Rüzgâr Kesici Panellerin pencereleri hasar aldı.

Belediye Başkanımız Tolga Erener, yasal işlemlerin başlayacağını ve emek hırsızlarının faillerinin bulunacağını belirtti.

Başkanımız Erener yaptığı açıklama da şunları kaydetti;

‘’Emek çekilmiş her şey; değerdir diyor Mimar Sinan. Emeği çekilen her hizmete de saldırı tasvip edilemez. Vatandaşlarımızın hizmetine açtığımız Görele Köprümüzün üzerinde ki rüzgâr kesici panellerimizin pencerelerine yönelik saldırgan ve aşırı bir hırçınlık mevzu bahis. Hizmet, vatandaş için üretilir, projelendirilir, üzerinde hummalı ve gayretli bir çalışma irdelenir, hizmete sunulur. Rüzgâr kesici panellerimizin her iki adımda bir pencereleri kırılmış vaziyettedir. Bu emeği göz ardı etme, kul hakkına girmektedir. Daha öncesinde de, reklam verilen blokların camlarının tuz buz edildiğini gördük. Vatandaşa ve emeğe yönelik afaki bir girişim, zararlı bir eylemdir. Belediye olarak yasal süreçler hakkında çalışma yürütüyoruz, tespitlerimizi gerçekleştiriyoruz. Öfke ile kalkanın, zararla oturacağını da muhakeme etmeliyiz.’’

Language