EN GÜZEL, EN ÖZEL GÜNLERE EV SAHİPLİĞİ YAPIYORUZ.

Görele Belediyesi tarafından hizmete giren Manasur Piknik alanımız, yeni konseptiyle en güzel ve en özel günlere ev sahipliği yapıyor.

Düğün, kına, nişan ve sünnet eğlencelerinin vazgeçilmesi haline gelen Görele Belediyesi Manasur Piknik alanımız, yeni konseptiyle vatandaşlarımıza aynı anda hem piknik yapma hem de eğlenme fırsatı sunuyor.

Piknik yapmaya ve özel günlere davetli olarak katılan vatandaşlar, Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener’e böylesine önemli bir hizmet için çok teşekkür ettiler.

Görele’nin yıllardır bu gibi hizmetlere hasret kaldığını belirten vatandaşlar, “Görele’ye 3 yılda yaşattığı dolu dolu hizmetlerinden dolayı Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener’e çok teşekkür ediyoruz. Görele tarihinde böyle yatırım ve hizmet görmedi. Başa geldi geleli Görele’de ilkleri yaşatan Başkanımız Erener’e minnettarız” dediler.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener ise, vatandaşlara yönelik hizmetlerin devam ettiğini belirterek, “Manasur Piknik Alanımız yeni konseptiyle çok farklı oldu. Piknik alanımızı vatandaşlarımızın hizmetine sunarak, en güzel ve en özel günlere ev sahipliği yapıyoruz” dedi.

Language