ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZIN HER ZAMAN DESTEKÇİSİYİZ

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Karadeniz Omurilik Felçliler Derneği tarafından ‘3 Aralık Dünya Engelliler Günü’ olması dolayısıyla düzenlenen etkinliğe katıldı.

Belediye Başkanımız Tolga Erener, tüm engelli bireylerin  ‘3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü kutlayarak, Karadeniz Omurilik Felçliler Derneği Başkanı Asiye Divli’ye engelliler adına çiçek takdim etti.

Belediye olarak engelli vatandaşların her zaman destekçisi olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini belirten Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Görele Belediyesi olarak engelli vatandaşların hayata pozitif bakması ve sosyal hayatın içinde olması gerektiğine inanıyoruz. Bu anlamda engelli vatandaşlara acıma duygularıyla yaklaşmak yerine onların hayatını kolaylaştıracak ve toplumdan uzaklaşmamalarını sağlayacak hizmetlerin geliştirilmesini esas alıyor, her zaman onların destekçisi olmaya çalışıyoruz. Onları sadece bir gün değil, her gün hatırlıyor, yanlarında oluyoruz. Bu duygularla tüm engelli kardeşlerimizin 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü kutluyor, saygılar sunuyorum” dedi.

Language