Eski Yıllarına Geri Döndü!

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, ilkokul yıllarında eğitim öğretim gördüğü okulunu ziyaret ederek, buradaki öğrencilik yıllarını hatırladı.

Burada görev yapan öğretmenlerle sohbet eden Başkanımız Erener, öğretmenlere kendi isimlerini taşıyan ajanda hediye etti. Öğrencilerle de yakından ilgilenen Başkanımız Erener, öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, ilkokul döneminde eğitim öğretim gördüğü ve ayrıca belediyemizin kardeş okulu olan Hasan Ali Yücel İlk ve Ortaokulunu ziyaret ederek, öğretmenlere kendi isimlerini taşıyan ajanda hediye ederek, karanfil dağıttı.Burada görev yapan öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlayan Başkanımız Erener, kendisine iletilen görüş ve talepleri de not alarak bizzat dinledi ve takip edeceğini söyledi.

Görele Belediyesi olarak okulların herhangi bir sorunları olursa kendi sorunları bildiğini belirten Başkanımız Erener, Görele Belediyesi olarak her daim okullarımızın yanında olduk. Onların her türlü sıkıntı ve taleplerini dinleyerek, çözümü noktasında elimizden geleni yapmaya gayret gösterdik.

Eğitimin her alanına katkı sağlamaya çalışıyoruz,dedi. Görele’nin her alanda gelişmeye devam ettiğini belirten Okul Müdürü Ahmet Yılmaz ise, Başkanımız Erener’e teşekkür ederek, başarılarının devamını diledi.

Language