GENÇLERİMİZ BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİDİR

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, TÜGVA Genel Başkanı İsmail Emanet’inde katıldığı Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Görele İlçe Temsilciliği yeni binasının açılışını gerçekleştirdi.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Görele İlçe Temsilciliği yeni binasının hayırlara vesile olmasını dileyerek, “Gençlik bizler için çok çok önemlidir. Gençlerimizde adalet, ahlak, birlik, iyilik ve özgürlük gibi bu beş temel olduktan sonra o gençliği hiçbir güç yıkamaz” dedi.

TÜGVA Genel Başkanı İsmail Emanet ise, temsilciliğin kurulmasına destek sağlayan Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener’e teşekkür ederek, “Buralar güzel birer yuva. Böyle yerler kolay açılmıyor. Başkanımıza teşekkür ediyoruz, Allah razı olsun. Kendisine, ekibine. Ama bu mekanlar bir başlangıç surdaki bir gedik gibi. Bundan sonra buraları bir ilim irfan yuvasına, gençlerin kaynaştığı, birbirleriyle tanıştığı, burada kendilerini geliştirdikleri, gelecek adına bir çok işi planlayıp uygulayabilecekleri bir mekan haline dönüştürmemiz lazım. İşte burası inşallah başta Görele’nin, Giresun’un, sonra ülkemizin, sonra dünyanın çehresini değiştirecek nesiller yetiştirmesine vesile olmasını cenabı Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

Belediye Başkanımız Tolga Erener, daha sonra TÜGVA Genel Başkanı İsmail Emanet’i makamında ağırlayarak, ilçemizin kültürü olan kemençe hediye etti.

Language