GENÇLERİMİZ SOSYAL, KÜLTÜREL VE SPORTİF FAALİYETLERDE BULUŞTU

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Belediyemiz ve Gençlik Merkezi tarafından düzenlenen ‘Görele Gençlik Merkezi gençlerle buluşuyor’ projesi kapsamında düzenlenen sosyal, kültürel ve sportik faaliyetlere katıldı.

Hayrullah Koç Parkında düzenlenen etkinlikte gençler, sokak basketbolu, plaj voleybolu, masa tenisi turnuvası, futbol turnuvası ile şarkı, türkü ve Anadolu ezgilerinin yer aldığı gençlik şöleninde aktif rol oynadı.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, gençlerin sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerinin yer aldığı, yeteneklerinin sergilendiği, kendilerine güven ortamının sağlandığı Görele Gençlik şöleninde buluştuğunu söyledi.

Görele Belediyesi olarak geleceğimizin teminatı gençlerimize önem verdiklerini belirten Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Belediye olarak gençlerimize yönelik düzenlediğimiz sosyal ve kültürel faaliyetlerimiz devam ediyor. Gençlerimiz bu vesileyle kötü alışkanlıklardan vazgeçip, güven ortamı kapsamında yeteneklerini sergileme, kaynaşma, güzel arkadaşlıklar edinme fırsatı buluyor. Gençlik Merkezimizin varlığı ilçemiz içinde çok önem taşımaktadır. Bunun bilincinde hareket edip, gençlerimize yönelik faaliyetleri geliştirmeye, hayata geçirmeye gayret gösteriyoruz. Ben emeği gecen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Belediye Başkanımız Tolga Erener daha sonra, sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlere katılım sağlayan gençlere katılım belgelerini vererek, bu faaliyetlerde dereceye giren gençlere de madalya ve kupalarını takdim etti.

 

Language