GENÇLERİMİZE YÖNELİK POLİS ÖZEL HAREKÂT KURSUMUZU AÇTIK

Görele Belediyesi ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından Polis Özel Harekat sınavına katılacak öğrenciler için kurs açıldı.

Belediyemiz ve Görele Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından açılan ve Kapalı Spor Salonunda verilen kursa özel parkurlar kurularak, sınava girecek olan gençler, en iyi şekilde çalışma fırsatı buluyor.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Görele’de Polis Özel Harekat Sınavına girecek olan öğrencilerin sınavları kazanabilmesine yardımcı olmak amacıyla böyle bir kurs düzenlediklerini belirtti.

Başkanımız Erener, belediye bünyesinde açılan kursun tamamen ücretsiz olduğunu ifade ederek, “Terörle Mücadele ve Harekat Dairesi Başkanlığının 10 bin kişi alınacağının duyurulmasının ardından ilçemizden de bu sınavlar için bir çok gencimiz başvuruda bulundu. Bunlara yardımcı olmak amacıyla Görele Belediyesi olarak kurs açmaya karar verdik. Gençlerimiz, Kapalı Spor Salonunda oluşturmuş olduğumuz parkurda beden ve fizik hareketleriyle kendi kendilerini eğitmektedirler. Haftanın her gününde iki saat olarak belirlenen kursa gençlerin yoğun ilgi göstermesi bizi ayrıca memnun etmiştir” dedi.

Language