GİRESUN’DA GÖRELE FARKI!

Giresun’da, Turizm Haftası dolayısıyla kentin yöresel gıda ve eşyalarının tanıtılması için kurulan stantlardan Görele standı büyük ilgi gördü.

Giresun’da Turizm Haftası dolayısıyla ilçemizin kültürü olan ve yaz kış vatandaşların damak tadına sunulan meşhur köy dondurması ve yöresel yiyeceklerden oluşturulan standımız vatandaşların uğrak mekanı oldu.

Giresun’da kurulan standımızı Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener’in yanı sıra AK Parti Giresun Milletvekillerimiz Cemal Öztürk, Sabri Öztürk, AK Parti Genel Merkez Teşkilat Bölge Koordinatörü Mehmet Yüksektepe, AK Parti Giresun İl Başkanımız Hasan Ali Tütüncü’de ziyaret etti.

AK Parti Giresun Milletvekillerimiz Cemal Öztürk, Sabri Öztürk, AK Parti Genel Merkez Teşkilat Bölge Koordinatörü Mehmet Yüksektepe, AK Parti Giresun İl Başkanımız Hasan Ali Tütüncü, meşhur köy dondurmasının ve yöresel yiyeceklerin tadına baktılar.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Giresun’da Turizm Haftası dolayısıyla yapılan etkinlikte Görele Standı olarak yerlerini aldıklarını söyledi.

Görele’nin kültürünü ve yöresel ürünlerini dünyaya tanıtmaya öncülük etmeye devam edeceklerini belirten Başkanımız Erener, “Yapılan her türlü etkinliklerde kurulan stantlarımızla Görele’nin kültürünü, yöresel ürünlerini tanıtımını sağlamaya çalışıyoruz. Görele’nin farkını ortaya koyuyoruz. Vatandaşların büyük ilgisini görüyoruz. Buda bizleri oldukça memnun ediyor” dedi.

Language