GÖRELE BELEDİYESİ 1. LİG’TE

Bayanlar Hentbol 2. Ligi A grubunu yenilgisiz tamamlayarak Play-Off’a yükselen Görele Belediyesi Hentbol takımımız, Kırşehir ve Amasya illerinde yapılan birbirinden çekişmeli müsabakaların ardından 1. Lige yükseldi.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, oynanan müsabakalarda hentbol takımımızı yalnız bırakmayarak, 1. Lig heyecanına ortak oldu.

Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Görele Belediyesispor olarak bu sene hentbol takımı kurup, 2. ligde mücadele etmeye başladık. Ligi yenilgisiz bitirerek, Play-Off’lara, ardındanda 1. Lige yükselen takımımızı kutluyorum. Ben bu takımın nice başarılara imza atacağına yürekten inanıyorum. Mehmet Gürel Ortaokulu’nda da Hentbol Takımının alt yapısını oluşturduk. Gençler adına, spor adına Görele’de güzel işlere imza atmaya çalışıyoruz.” dedi.

Bayanlar Hentbol 1. Liginde mücadele edecek olan takımın spor gelirlerinden faydalanacağını ifade eden Belediye Başkanımız Tolga Erener “Görele Belediyespor ilçenin marka değerine katkı sağlayacaktır. 1. Lige yükselen Görele Belediyespor oyuncularımızı, teknik heyetimizi ve destek veren tüm taraftarlarımızı kutluyorum. Hentbol takımımızın bu başarısı ilçedeki diğer branşların gelişmesine de katkı sağlayacaktır” dedi.

Language