GÖRELE BELEDİYESİ ÇALIŞANLARINA ‘HEMŞERİ MEMNUNİYETİ’ EĞİTİMİ

Görele Belediyesi’nde yönetici ve personele yönelik 4 gün devam eden ‘İş Yaşamında Motivasyon, Hemşeri Memnuniyeti ve Sosyal Medya Yönetimi’ eğitimleri tamamlandı

Görele Belediyesi, çalışanların verimini artırmak ve hemşerilerinin daha kaliteli hizmet alarak memnuniyetlerini artırmak için yönetici ve personel eğitimi düzenledi.

ERMED Eğitim ve Danışmanlık eğitmeni Erdem Erol, yerel yönetimlerin varoluş nedeninin hemşeriye hizmet olduğunu, Görele Belediyesi’nde tamamlanan eğitimle zaten yüksek olan hizmet kalitesini daha da artırmayı hedeflediklerini söyledi.

Erol, “Dört gün boyunca, yöneticilere iş yaşamında motivasyon, personele hemşeri memnuniyeti, basın ve halkla ilişkiler müdürlüğü çalışanlarına da sosyal medya yönetimi eğitimleri verdik. Eğitimlerle Görele Belediyesi’nde zaten üst düzeyde olan iş motivasyonunu daha da artırırken, ‘biz’ olma konusunda da önemli mesafeler aldık. Belediye çalışanlarının hemşeriye hizmet verirken iletişimin tüm kurallarını en iyi şekilde uygulamaları için birlikte çalışmalar gerçekleştirdik. Ayrıca çağın iletişimde olmazsa olmazı sosyal medyanın kurumsal anlamda yönetilmesi için yine çalışmalar yaptık. Bu çalışmalarla Görele Belediyesi’nin zaten çok iyi durumdaki hizmet kalitesini ve hemşeri memnuniyetini daha yukarılara taşıdığımıza inanıyorum” dedi.

Eğitimlerin sonunda katılım belgelerini alan Görele Belediyesi yönetici ve çalışanları ise çok faydalı ve keyifli bir eğitim geçirdiklerini belirterek Eğitmen Erdem Erol’a teşekkür etti.

Language