GÖRELE BELEDİYESİ “MOBİL BELEDİYECİLİK” UYGULAMASINA GEÇTİ!

Görele Belediyesi, mobil cihazlarla belediyemiz hizmetlerine kolayca erişimi sağlayacak yeni bir uygulamayı hizmete sundu. Böylelikle Mobil uygulamayı kullanan vatandaşlar, cep telefonlarından belediye hizmetlerine artık kolayca ulaşabilecek.

Vatandaş memnuniyetinin en üst düzeyde olması için çalışan ve bu hizmet anlayışı ile hareket eden Görele Belediyesi Teknolojik alanda yürüttüğü çalışmalarına bir yenisini daha ekledi.

Belediyemiz Teknolojik altyapısı ile kendi bünyesinde geliştirdiği Android uygulamalarını başlattı. Vatandaşlar belediyecilik hizmetlerini artık her an ceplerinde taşıyacakları gibi Mobil Uygulama ile Belediyemizin genel ve iletişim bilgilerine, güncel haberlerine ve etkinliklerine Android işletim sistemine sahip cep telefonları ile istedikleri her yerden rahatlıkla ulaşabilecek.

HER ŞEY VATANDAŞIN CEBİNDE…

Vatandaşlarımız, Google Play Store’dan indirilecek uygulama ile Görele Belediyemizin Haberlerini, Belediye Başkanımız Tolga Erener’in bilgi ve biyografisini, kent rehberi ile günlük hava durumuna, fındık fiyatlarına, ilçemizi gösterir canlı yayın kameralarına, iletişim bilgilerine ulaşabilecekleri gibi, şirin ilçemiz Görele’nin tanıtım fragmanlarını da izleyebileceklerdir.

‘ÇEK GÖNDER’

Ayrıca Beyaz Masa başlığı içerisinde bulunan ‘Çek Gönder’ uygulaması ile vatandaşlar kent içinde rastladıkları aksaklıkları cep telefonları ile fotoğrafladıktan sonra belediyeye gönderebilecekler. Sistem tarafından kayıt altına alınan başvuru ile aksaklığın giderilmesi için belediyenin ilgili birimi en kısa sürede harekete geçecek. Böylece fark edilemeyen aksaklıklar belediye tarafından daha kısa sürede giderilmiş olacak.

IOS VE IPHONE ÇOK YAKINDA…

Şuanda Android işletim sistemine sahip cep telefonlarında görüntülenen uygulamamız çok yakında IOS ve IPHONE uygulamalı cep telefonlarında da siz değerli halkımızın hizmetine sunulacaktır.

24 SAAT ULAŞMA İMKANI…

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, mobil belediyecilik uygulaması ile belediye hizmetlerini vatandaşların ceplerine koyduklarını söyledi.

Mobil belediye uygulaması ile vatandaşların merak ettiklerine cepten anında ulaşabildiklerini belirten Başkanımız Erener, “Belediyemizin hizmetlerini vatandaşlarımız artık ceplerinde taşıyabilecek. Teknolojik altyapıyı kullanarak, mobil belediyecilik hizmetini hayata geçirdik. Amacımız bu uygulama ile vatandaşlarımıza 24 saat hizmet etmek, istek ve şikayetlerine anında ulaşabilmektir. Vatandaşlarımız bu uygulama ile Görele’yi cepten canlı izleyecekleri gibi belediyemiz haberlerine hava durumuna, fındık fiyatlarına ve belediyemiz iletişim bilgilerine ulaşabileceklerdir. Vatandaşlarımız ayrıca şirin ilçemiz Görele için hazırladığımız tanıtıcı görüntülere de ulaşabileceklerdir” dedi.

Language