GÖRELE GÜNEŞ’E UMUT OLDU

Görele, Belediye Başkanımız Tolga Erener’in önderliğinde Spinal Musküler Atrofi  (SMA) olarak adlandırılan, kas kaybı ve zayıflığa sebep olan ve çok sık rastlanmayan bir hastalıkla dünyaya gelen  henüz 8 aylık Güneş bebek için bir oldu.

Görele Belediyesi ve Görele TV facebook adreslerinden ortak yapılan canlı yayın ile  başlatılan yardım kampanyasından Güneş Bebek için toplam 228 Bin lira toplandı.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Güneş Bebek için başlattığımız yardım kampanyasında elini taşın altına koyarak, Güneş bebeğe yardıma bende varım diyen herkese teşekkür etti.

Güneş Bebeğin ciddi bir hastalıkla mücadele ettiğini belirten Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Görele hayırsever gençlerimizle birlikte sosyal medya platformunu kullanarak Güneş Bebek için başlattığımız yardım kampanyasında toplam 228 Bin lira yardım toplandı. Görele, Güneş bebek için bir nebze ışık oldu. Elini taşın altına koyarak, yardım kampanyasına katılan herkese teşekkür ediyorum. Görele yine bir olduğu gösterdi. Güneş bebek için yürütülen yardım kampanyası devam etmektedir. Tüm vatandaşlarımızı yardıma desteğe davet ediyorum” dedi.

Language