GÖRELE STANDIMIZ GİRESUN GÜNLERİNE DAMGA VURDU

Giresun Federasyonu tarafından düzenlenen Giresun Günleri’nde yerini alan Görele Standımız ikinci gününde de renkli görüntülere sahne oldu.

İstanbul Yenikapı’da düzenlenen Giresun Günleri’nde yerini alan Görele Belediyesi standımız hemşerilerimizin akınına uğruyor.

Giresunlu hemşerilerimiz Belediyemiz standına uğrayarak, memleket özlemlerini giderdikleri gibi, yöresel ev yemeklerinin damak tadı keyfini tekrar yaşıyorlar.

Hemşerilerimiz 1.5 metre boyundaki dev kemençe ve yöresel el sanatlarının yanında fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmiyor.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Görele Belediyesi standımıza gelen birbirinden değerli isimleri ağırlayarak, Görele’nin en iyi şekilde tanıtılmasına büyük katkı sağlıyor.

Görele’nin kültürünü ve yöresel ürünlerini dünyaya tanıtmaya devam ettiklerini belirten Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Yapılan her türlü etkinliklerde kurulan standımızla Görele’nin kültürünü, yöresel ürünlerini tanıtımını sağlamaya çalışıyoruz. Yenikapı’da düzenlenen Giresun Günleri’nde her zamanki gibi yerimizi alarak Görele’nin farkını ortaya koyuyoruz. Standımıza vatandaşlarımız büyük ilgi gösteriyor. Buda bizleri oldukça memnun ediyor” dedi.

Language