GÖRELE TEK YÜREK MEYDANLARDA!

Görele halkı, ülkemizin ve milletimizin geleceği ve bekası için darbe girişimine prim vermemek adına sağduyulu davranarak, dik duruşlarıyla demokrasinin ve cumhuriyetimizin ortak değerlerine sahip çıkarak, ellerinde ay yıldızlı bayrağımızla Cumhuriyet Meydanında ayaklandılar.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, önderliğinde darbe girişimine karşı demokrasiye ve cumhuriyetine sahip çıkan Görele halkı, sloganlar atarak darbe girişimini karşı sloganlar atarak, vatanına sahip çıktılar.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, gündemi yakından takip ederek, toplanan vatandaşlara gündemle alakalı olarak anında bilgi verdi.

Cumhuriyet meydanında toplanan halka teşekkür eden Başkanımız Erener, “Halkımız birlik ve beraberliğini bir kere daha ispatlamış ve göstermiştir. Ülkemiz ve vatanımız üzerinde oynanan oyunlarla darbe girişiminde bulunanlar hak ettiği cezayı alacaklardır. Ben dik duruşlarıyla demokrasimizin ve cumhuriyetimizin yanında olan vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberliğimiz bir kere daha pekişmiştir” dedi.

Language